Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


  • Index 
  • » Konoha 
  • » Team 1 & 2 
  • » Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

#1 2009-10-27 06:18:37

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Gdy Kyuzo rano wstał, odczuwał jeszcze ucisk więzów które do wczoraj miał na sobie.
-.. "Kuso.. po cholerę dałem się skrępować. Trzeba było zatrzymać ich klonami i zabrać te pieniądze dla świętego spokoju.."
Poszedł się umyć jednak, gdy mył twarz usłyszał walenie do drzwi.

Zszedł powoli wycierając twarz w ręcznik. Otworzył drzwi, a za nimi stał Toshirou..
-.. Siemka! Idziesz potrenować?
-.. Daj mi się umyć i coś zjeść - odpowiedział ze złością w głosie Kyuzo.
-.. No to pośp.. - wypowiedź Toshirou przerwało nagłe trzaśnięcie drzwiami
-.."Mógłby się opanować trochę"...
Po czym Toshirou udał się na ławkę przed domem Uchiha. W związku z tym że mieszkał on na obrzeżach dzielnicy klanu Uchiha, patrzył co robią inni ludzie. Nagle dostrzegł Sakurę - koleżankę z Teamu Kakashiego. Weszła ona naprzeciw do domu. Toshirou siedząc cały czas złożył ręcę w pieczęć Tygrysa i powiedział: Byakugan.
-.. "i tak nie wie że ja ją widzę.."
Po czym obserwóje jak weszła do siebie po schodach. Zdjęła wierzchnie ubranie, po czym zaczęła się dalej rozbierać. Gdy dochodziło już do bielizny weszła do łazienki.
-.. "Jasna cholera! nic nie widze! Nie mam takiego zasięgu!" - myślał sobie Toshirou
-.. "Poczekam aż wyjdzie... ^^  "
Czekał około pięciu minut jednak w pewnym momencie zauważył czarną plamę.
-.. "Co jest? Przecież mam pełno chakry" Po czym dezaktywował Byakugana. Patrzy w ziemię i tuż przed sobą widzi stopę. Podnosi wzrok powoli do góry, i widzi obnażoną nogę, jeszcze wyżej różowy ręcznik i twarz wściekłej Sakury.
-.. TY MAŁY GNOJU!! ZABIJE CIE!! - krzyczała Sakura
Zanim Toshirou cokolwiek zrobił został uderzony przez nią prawym sierpowym. Bezwładne ciało poleciało przebijając ławkę, płot oraz robiąc drzazgi ze ściany. Wylądował na krześle które ktoś niedbale odstawił, ono natomiast zatoczyło się i wylądował Toshirou na wprost kominka tylko tyłem do niego.
Ze schodów zbiegł Kyuzo z aktywowanym sharinganem i ze szczoteczką do zębów w ustach.
Gdy Toshirou go zobaczył, oparł łokieć na katanie, ręką zasłonił policzek, spojrzał na Kyuzo z pytaniem:
-.. Stało się coś..??


(jak ktoś nie umie sobie wyobrazić pozycji Toshirou to podobnie do tego zdjęcia tylko łokieć na katanie, a pięść oparta o policzek:
http://samysliciel.blox.pl/resource/thethinker4.jpg )

Kyuzo się lekko wkurzył. Poszedł na górę, schował szczoteczkę i schodząc zobaczył jak Toshirou gładzi swój policzek od uderzenia. Podszedł do niego i ze spokojnym głosem zapytał się:
-.. stało się coś?
-.. nie nie nic się nie stało - odpowiedział Toshirou.
Gdy skończył to mówić został błyskawicznie uderzony pięścią w twarz.
-.. a mi się kurwa wydaje że owszem! - krzyknął ze złością Kyuzo


Gdy rodzice Kyuzo wrócili, obaj genini musieli naprawić dziurę w ścianie. Dnia dzisiejszego z treningu nic już nie wyszło.

Kolejnego dnia ok 4 rano dziwny hałas obudził Kyuzo. Nie wiedząc co się dzieje uaktywnił sharingana i rozejrzał się po pokoju. W roku stała jakaś postać - odczytał jej chakrę.
-.. Kto Ty?! Gadaj!
-.. Cicho bądź. Idziemy na misję
Kyuzo wydał się ten głos znajomy.
-.. Sensei?
-.. taa.. chodźmy już. weź jakieś rzeczy i się ubieraj


Dotarli do budynku Hokage w parę minut razem z ubraniem się Uchihy. Gdy wchodzili przed budynkiem stali samurajowie oraz jacyś dostojni ludzie.

-.. "Kto to do cholery jest?" myślał Kyuzo.

Gdy weszli do pomieszczenia Kage, czekała tam reszta grupy 1 oraz cała grupa 2 z chuninem na czele.



I tu Twoja historia ma swój początek. Twoje czyny mogą doprowadzić do wielkich czynów. Innymi słowy czekam na wasze pisania komentarzy waszych postaci itp. itd ; P

Offline

 

#2 2009-10-28 19:16:24

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Akio nerwowo przebierał nogami,'' to moja pierwsza poważna misja, nie zawiodę cie Sarutobi sensei''- pomyślał, " dłużej sie nie dało''?!- zapytał ironicznym głosem Kyuze, czyżbyś sie bał?- zapytał Uchiha, chłopaki skoczyli sobie do gardeł, spokojnie panowie, uspokoił geninów Xenil, wszyscy młodzi adepci czuli podekscytowanie w związku z misją, ''musimy odłożyć nasze niesnaski na później''- Akio zwrócił się do Kyuzo, ''masz racje''- odparł Uchiha, załatwimy to później, o ile przeżyjesz' ,- ''Ty gnoju!, Akio formułował pieczęcie, po czym Hashimoto go powstrzyamł, przestańcie wreszcie,! - powiedział zdenerwowany,'' czy tak zachowują się shinobi?'' - przepraszamy, powiedzieli ze skruchą Akio i Kyuzo. '' Sensei, na czym ma polegać nasza misja''?- zapytał Akio.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#3 2009-10-28 21:01:15

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Kyuzo mruknął coś pod nosem i oparł się o ścianę.


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#4 2009-10-28 21:25:56

Pawlos9992

Uczeń Akademi

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 44

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Toshirou stał obok spokojnie. I czekał jakie informacje przekaże mu Kage na temat misji.

Offline

 

#5 2009-10-29 05:28:20

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Do pokoju weszła Shizune.
-.. Witam Wszystkich. Chwilowo Hokage są nie dostępni więc ja wam przekaże misję. Widzieliście zapewne tych samurajów przed wejściem. Jest to ochrona Lorda z kraju żelaza. Jednak obawiamy się że pomimo iż umowa  o pokoju została podpisana, nie będzie spełniona, gdyż z pewnych źródeł wiemy, iż wioska Kiki planuje atak na niego. Sądzimy że będą to przebrani ninja i wezmą ich za nas w celu wywołania wojny. W związku z tym Hokage zlecają wam misję rangi A mającą na celu ochrone Lorda feudalnego. Będziecie wspierani przez Samurajów, dlatego Hokage pozwolili na pójście Geninom. Za 2h wyruszacie z tego miejsca. ROZEJŚĆ SIĘ!  -krzyknęła Shizune
Xenil na nią krzywo spojrzał i powiedział:
-.. Nie wczuwaj się za bardzo
Po czym zniknął razem z Aiyoku, natomiast Genini stali jak wryci przetwarzając powoli informacje które właśnie usłyszeli.

Offline

 

#6 2009-10-29 10:01:29

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

''Słuchajcie, musimy dać z siebie wszystko'' powiedział spokojnym głosem Toshirou- zgadzam się, powiedział Kensei, ''ja również''- dodał Akio, spojrzał na Kyuzo który przytaknął głową, ''słuchajcie- powiedział Kensei, od teraz musimy działać wspólnie, naszym zadaniem jest ochrona i eskorta lorda feudalnego do kraju żelaza, musimy ochronić go za wszelką cenę . . . nawet za cenę własnego życia'' - wszyscy chwilowo zamilkli - ''wchodzę w to'' - wykrzyczał Akio, po raz pierwszy się z Tobą zgodzę- odparł Kyuzo, ''widzę że sie podjaraliście'' - przytaknął Toshirou, za 2 h zgodnie w tym co powiedziała Shizune spotykamy się przy bramie głownej, Tak jest!- wszyscy się rozeszli by przygotować się do misji ...

- Akio przygotowywał swój sprzęt, ''udowodnie wszystkim ze nie jestem tchórzem, pokaże Ci Sarutobi sensei na co mnie stać'' -  mocno powiedziane, przytaknał Kensei, ''obiecuje Ci ze nie bede od Ciebie gorszy '' . . .

Dobra skoro wszycy gotowi, możemy wyruszać- krzyknął Xenil, od teraz tworzymy jeden team- RUSZAJMY!


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#7 2009-10-29 17:27:12

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Wyruszyli tuż przed całym orszakiem. Tył Zamykał Team 7 z Kakashim na czele. W środku Lorda osłaniali Samurajowie, a my idąc przodem przeglądaliśmy teren, patrząc czy nie ma żadnej pułapki. Tak minął pierwszy dzień.
Gdy nastał wieczór wszyscy usiedli w okół wozu Lorda i ustalono podział wart. Jednak gdy Xenil kończył dopijać herbatę w gronie lorda, jednym kontem zauważył, iż jego czterej uczniowie spierają się z samurajami i lada chwila dojdzie do walki...
Hashimot wstał, przeprosił na chwilę lorda i usunął się w cień. Zobaczył że Samurajowie trzymając za pochwe katan, kciukiem podważyli delikatnie rękojeść aby móc szybciej wyciągnąć broń, natomiast młodzi Genini przygotowywali się do ataku lepiej się koncentrując. Xenil nie czekał dłużej, gdy pierwsza pieczęć została złożona i pierwszy Samuraj zaczął wyciągać broń Xenil krzyknął:
-.. MOKUTON NO JUTSU!!
po czym tuż przed samurajami pojawiła się ogromna ściana z drzewa, a Genini zostali błyskawicznie powaleni na ziemie, skrępowani, a pikaa jak wyrosła z ziemi, zatrzymał się tuż przed ich nosem.
Xenil podszedł z grobową miną. Ustał w cieniu tak że nie było widać jego twarzy.
-.. Musze wam coś przyznać.. macie tupet.. najpierw się kłócicie i przepraszacie, a potem znowu kłótnia. Na dodatek jesteście na tyle odważni że aż głupi. To że samurajowie nie mogą używać technik nie znaczy tego że są słabi. Myśle że ta walka nawet z waszymi oczami potrwałaby 3s. Za chwile mógłbym was odesłać poleconym w jednej paczce całą czwórkę do wioski. Jeżeli jeszcze raz do jasnej cholery mi się to powtórzy to W Y P I E R D A L A Ć!!  Nie chce was znać i znowu widzieć na oczy. A jak coś się komuś nie podoba to droga otwarta, niech ucieka do mamusi! Ale gdy wybierzecie tą opcję to nie liczcie na to że wasz poziom poprawi się choć trochę. Nie zostaniecie dopuszczeni do egzaminu na chunina i do końca swoich dni będziecie wyprowadzać psy bogatym właścicielom. Nie będzie żadnych treningów i żadnego poszanowania (tu spojrzał się na Akio) dla żadnego z was! Myślisz że mój Sensei będzie również Twoim? Jeżeli nie pozwolę Ci się u mnie uczyć nie licz na to że on Cie weźmie w swoje skrzydła! A potem zobaczymy kto będzie miał większy dar przekonywania? Ja czy świeżo upieczone Geniny? Pomyślcie na tym...


Po czym splunął na ziemię i odszedł...

Offline

 

#8 2009-10-29 18:15:47

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

"Tsk.." Szepnął Kensei..Po czym poszedł do drzewa i usiadł na jego korzeniach, krzyżując ręce na klatce piersiowej. Spojrzał na Xenila, potem odwrócił się mówiąc "Jak sobie chesz Sensei, nie sprawie Ci więcej zawodu.."


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#9 2009-10-29 18:30:17

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Jeszcze się z nimi policzymy- rzekł Kyuzo, ''wszystko w swoim czasie'' dodał Akio, Hashimoto ustąpił   technika przestała działać, genini ze skruchą zajęli pozycje ... ''wydaje mi sie ze jest tu zbyt spokojnie''- przytaknął Kensei- Toshirou!, tak - Byakugan, Pawlos rozejrzał się wokoło jednak nic nie zauważył,  ''wszystko ok''- dodał, jednak coś nie dawało im spokoju, wszyscy spali, tylko ninja trzymali wartę, ''aaa''- zaziewal Akio, ''liczyłem na coś więcej'' - rzekł. Nastał poranek, ''dobra wszyscy, zbieramy się'', hej Xenil - powiedział Kakashi, czy miales to samo odczucie co ja, taa- rzekł Xenil, wysłałem swojego drewnianego klona w okolicę, ale na nic nie napotkał, mam wrażenie ze ten spokój jest tylko pozorny . . .

Skoro wszyscy są gotowi, zbieramy się, miecie się na baczności- rzekł Hashimoto i tak eskorta wraz z lordem ruszyli w dalsza podróż.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#10 2009-10-29 19:14:32

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Gdy wyruszyli nic się nie działo. Szli przez las. Po południu zatrzymali się nad rzeką na parę godzin. Gdy to się stało Xenil zwołał swoich uczniów. Podeszli do rzeki po czym kazał im usiąść.
-.. Nie zasłużyliście na trening ale w związku z tym nauczę was jak lepiej kontrolować chakrę. - po czym poszedł i wszedł na rzekę. Chodził po wodzie tak jakby nigdy nic.
-.. A więc słuchajcie. Musicie dobrze umieć kontrolować chakrę. Jest to podstawa każdego shinobi. Skupcie chakrę w sobie i maksymalnie ją mieszajcie. Zostawiam was. W razie kłopotów zgłoście się do Naruto lub Sasuke.

Genini próbowali dobrze koncentrować chakrę jednak nie wychodziło im to. Gdy zbliżał się wieczór Xenil wrócił do nich.
-.. Przypomnijcie sobie trening z przecinania liścia la czole z akademii. Następnie skupcie swoją chakre w nogach a dokładnie na stopach i spróbujcie wejść na wodę.

Udawało im się to na chwile jednak wpadali często do wody.

Gdy nastała już gęsta noc, Xenil zawołał ich ustalonym znakiem. Było totalnie ciemno. Kilku samurajów pilnowało Lorda, a reszta spała.
-.. Katon
Po czym Xenil dmuchnął prosto w stertę patyków. Ognisko rozpaliło się i chwilę później łagodnie strzelały patyki.

-.. Skupiacie chakrę raz za dużo w danym punkcie a raz za mało. Musicie wyczuć ile trzeba jej aby was utrzymać i nie zatopić was. Do łóżek i spać. Po drodze wznawiamy trening...

Offline

 
  • Index 
  • » Konoha 
  • » Team 1 & 2 
  • » Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.siatkasklad.pun.pl www.goldwwe.pun.pl www.pedagogikasp10.pun.pl www.szczuryvs.pun.pl