Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#1 2009-12-07 22:31:46

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

2. Toshirou

Miejsce do walki

Offline

 

#2 2009-12-09 06:14:17

Pawlos9992

Uczeń Akademi

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 44

Re: 2. Toshirou

(Pisze to ja - Xenil - po wcześniejszym ustaleniu faktów z Pawlosem)

Toshirou przypatrzył się dziewczynie...
http://ui24.gamespot.com/823/gloria1280.jpg

Nie chciał jej atakować. Miał słabość do kobiet. Wychowywany był w takiej rodzinie, że kobiety nie wolno było uderzyć i należał jej się szacunek pomimo, iż nie musiała mieć racji.

-.. I co kochaniutki? Widze że masz duże zabawki. Pokażesz mi je z bliska? - powiedziała Gloria
-.. O jakie zabawki Ci chodzi? - zawstydził się Pawlos
-.. No nie bądź taki daj pomacać... - po czym ruszyła namiętnym krokiem w stronę Toshirou, kręcąc tyłkiem.
-.. Daj spokój! Odsuń się! - wrzeszczał Toshirou, jednak ten nie wiedział co ma robić. Chwycił miecz Zabuzy i wycelował w stronę dziewczyny
-.. O widzę że niegrzeczny chłopiec z Ciebie jest... On już stoi? - po czym spojrzała na jego miecz z uśmiechem...

Gloria ruszyła na Toshirou, ten bronił się cały czas, nie próbował atakować, ta jednak nie wytrzymała:
-.. Denerwujesz mnie chłoptasiu:
-.. Hyuton: Kokuryuu Boufuusetsu!
Z rąk wyciągniętych do przodu zaczął formować się smok lodowy.


- toshirou skończy ten wpis dziś po południu


Dave: Hie hie Ero Xenil

Offline

 

#3 2009-12-10 19:26:52

Pawlos9992

Uczeń Akademi

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 44

Re: 2. Toshirou

Toshirou zaczął łączyć już pieczecie widząc tego smoka. Krzyknął Renkuudan. Ogromna ilość powietrza zaczęła lecieć w stronę Glori, jednak ta zdążyła odskoczyć. - To teraz chłopczyku sobie nagrabiłeś. - Haha, to była rozgrzewka bo jeszcze mnie nie zdążyłaś podniecić. Toshirou porozrzucał po okolicy 5 kunai z notkami, Gloria nie wiedziała o co chodzi. Junin uśmiehnął się i zaczął biec w stronę dziewczyny - Come to dady bich. Nagle Toshirou zniknął pojawiając się za Glorią - Mam Cię. I złapał ja za tyłek. Gloria się zdenerwowała i użyła przeklętej pieczęci na 2 poziomie. Zamieniła się w pół człowieka pół owada. - Fuj powiedział Toshirou już wolałem Cię jak miałaś ten makijaż. Jednak chwile później nie było mu już tak wesoło ponieważ ledwo co unikał ciosów dziewczyny, gdy w pewnym momencie spróbował zablokować atak jej, miecz wypadł mu z ręki i został zraniony na klatce piersiowej. Odskoczył kawałek do tyłu lecz  nie spostrzegł sie nawet ze  Gloria była już za nim. Toshirou przeleciał 50 m po ziemi po czym ledwo trzymając sie na nogach. Flash Musze użyć tej techniki bo jeśli nie to zginę, nie myślałem że będę ją musiał użyć na dziewczynie. Powrót. Toshirou złożył pieczęci  krzycząc Wizard no jutsu ( polega na manipulacją chakry iluzjonistyczną postać z fuuton i gdy przeciwnik jest w zasięgu nie da się ataku uniknąć bo atak się rozprasza i na obszarze 1 km tworzą się ostrza chakry co kilka cm). Gloria po kilku sekundach padła na ziemie ledwo żyjąc. Junin poszedł po miecz i zakończył jej cierpienie wbijając miecz w serce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkasklad.pun.pl www.szczuryvs.pun.pl www.goldwwe.pun.pl www.szm.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl