Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


  • Index
  •  » Manga
  •  » Archiwum Epuls do 13.06.09 17:40

#1 2009-06-13 17:33:11

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Archiwum Epuls do 13.06.09 17:40

dmin

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Leonsio666 19 Lat    Dziś 00:38
Różne krążą pogłoski w sieci
Jedni mówią nawet, że Danzou to młodszy brat Madary.
Who knows....

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
KrysteQ_89 19 Lat    Dziś 00:13
Ale w sumie wiecie co..Danzou ma racje co do Sasuke. Tak już dawno należało zrobić, Sasuke odszedł z własnej woli, jako że zna wioske,stał się dodatkowym zagrożeniem. Nie należało sie cackać tylko wcześniej wydać to rozporządzenie,że Sas jako missing-nin jest wrogiem wioski, co sami widzimy, bo niby po co leci do Konohy? Poza tym postawa Danzou to dodatkowy argument przeciw temu,że Madara to Danzou, gdyż Madara chciał mieć dla siebie,Sasuke a Danzou zleca załatwienie Sasuke. Dwie zprzeczne myśli.

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Mala_Kasiaa 16 Lat    Wczoraj 20:26
Zaskoczylo mnie pojawienie sié Tazuny i Inariego , ale jak to ktos pode mná powiedzial na pewno Kishi wie co robi bo wydaje mi sie , ze gdy Tazuna zobaczy teraz stosunki dawnej grupy 7 to udzieli glosu i w jakis sposob trafi w uczucia Sasuke...
Tez mialam nadzieje , ze Naruto zapyta Konan o reszte Akatsuki, ich zdolnosci , czy sa jacys nowi czlonkowie i wtedy Konan powie o Sasuke i jego nowych planach . Lecz cos mi sie wydaje , ze jeszcze zobaczymy Konan po slowach "Ame-Gakure pomoze Ci spelnic to marzenie"...
Leci nowy klient dla Naruto , ah ten Naruto to sie napracuje, no coz , ale nikt nie mowil , ze praca ninji-psychologa bedzie latwa hehe
A tak do rzeczy to widze , ze z Saskiem nie bedzie latwo...
A co do Danzou to na jego miejscu znowu uciekabym do tych podziemi heeh biggrin
Ogólnie fajny chap , taki inny

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
hayyah 14 Lat    Wczoraj 18:49
Zastanawia mnie ta dymisja; wydawało mi się, że nie można 'odwołać' Hokage a tylko powołać kogoś na stanowisko następnego, jak to było w przypadku Yondaime, który został przywódcą wioski podczas urzędów Trzeciego. I myślę, że kiedy już ktoś pozbędzie się Danzou (nie ma się co oszukiwać - to nastąpi na 100%, chyba, że on przeżyje jakieś objawienie) to przywrócą Tsunade z powrotem do władzy i/lub wybiorą jej następcę, czyli prawdopodobnie Naruto.
I jeszcze jedna zagadkowa kwestia; czemu Naruto nie wypytywał Konan o zdolności członków Akatsuki? To niezrozumiałe, byłoby im o wiele łatwiej walczyć confused

Sasuke to kretyn. Ale to już wiemy, czyż nie ? razz

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
KrysteQ_89 19 Lat    Wczoraj 15:35
Kishi raczej nic nie robi bez przyczyny. Pamiętacie chapter, gdzie Sasuke i Suigetsu poszli po miecz Zabuzy? Zatrzymali sie przed mostem na którym kiedyś walczyli z Zabuzą. Most nosi nazwe " Mostw Wielkiego Naruto", Sasuke popatrzył w milczeniu i z tego co pamiętam to chyba sie uśmiechnął, może jak zawita do Konohy i zobaczy Tazune i Iniraniego (czy jakoś tak) to może coś mu zaświeci w tej bańce choć nie jestem co do tego przekonany..

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Xenil 17 Lat    Wczoraj 13:00
ciekawe po co Kishi wprowadza 2 nowe/stare postacie... co teraz ten dziadek bd ratował Naruto O.o

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
KrysteQ_89 19 Lat    Wczoraj 12:10
Chapter przegadany, tyle o ile,że Naruto i reszta dowiedzieli sie,iż Tsunade wyleciała na bruk a Danzou jest nowym hokage.

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Xenil 17 Lat    2009-06-11 13:24
dobra ja i tak nie odróżniam tego ważne że wiadomo o co c'mon. Kakashi ma 4 razy mniej chakry niż Naruto a z demonem to ok 100razy...

ciekawe jaki jest limit klonów Naruto O.o

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
KrysteQ_89 19 Lat    2009-06-11 13:18
Xenil, po pierwsze, Kakashi nie sięga po shurikena tylko po kunaia. Po drugie,dobrze wiemy,że Kakashi nie jest słaby..Gdyby miał takie pokłady chakry jak Naruto albo gdyby miał w sobie demona, to byłby dopiero kozak.

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Kacper-92-gda 17 Lat    2009-06-11 12:04
Czyli po tych sprzecznych informacjach teorie Madara=Danzou mozna wykluczyc. A co do Hokage, to mysle, ze Danzou nawet nie zdazy objac tego stanowiska. Przeciez czas na Enter the Sas

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Xenil 17 Lat    2009-06-10 07:18
Coś mi się wydaje że jakby Naruto nie wrócił z gór to Danzou by przegrał... nawet Anbu by mu nie pomogło - a szczególnie patrząc na tych z filerów co Deidara rozwalił ich bez problemu (żeby to był pierwszy raz - nie spotkaliśmy się ani razu z tym aby ANBU było super mocne).



Apropo Kakashiego. Oglądając odcinki zauważyłem że jedna z pierwszych rzeczy jaką robi podczas walki to wyciągnięcie Shurikena. A co Jiraya powiedział jak maltretował kolesi z wioski dźwięku (kilka chapterów przed śmiercią) +/- "Jesteście ninja na niskim poziomie, ponieważ sięgacie po shurikeny"

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
KrysteQ_89 19 Lat    2009-06-09 09:57
No Danzou nie ma tylko Konohy,ma poparcie tzw " korzeni " Anbu. Jednakże..Jeśli Tobi to Danzou, to czemu pozwoliłby na to,żeby Sasuke szedł ze swoją grupą na Konohe,chcąc koniecznie załatwić starszyzne, w skład której wchodzi ów Danzou..Jeszcze jeden Aspekt, Danzou zabił żabe, która miała sprowadzić Naruto do wioski. " W ten sposób bestia o 9 ogonach jest teraz daleko stąd" . Natomiast Tobi wysłał praktycznie najsilniejszego z Akatsuki aby tą bestie zdobył..Jedno zaprzecza drugiemu.

Odp: Najnowszy chapter - komentarze
Xenil 17 Lat    2009-06-09 06:47
O tym (musze coś zrobić i pokazany Danzou) też mi moje źródło mówiło. Byłoby ciekawie gdyby Danzou okazał się Madarą, ma 2 wioski pod sobą i super organizacje. Zastanawia mnie tylko jak koleś co jest specjalistą w Katon zdobył panowanie nad Hydraulikami... -_-

Madara (gdy Itachiego nie ma już w śród żywych [*]) jest najbardziej z zagadkowych postaci w Naruto. Ciekawe co się by stało gdyby Tsunade się ocknęła. Danzou postarałby się ją dobić?

Niestety słowa Konohamaru się nie spełniły.
K:"Chce zostać 7th Hokage"
T:"A kto będzie szóstym?"
K:"Braciszek Naruto"

Offline

 

#2 2009-12-13 21:28:22

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Archiwum Epuls do 13.06.09 17:40

Xenil, po co to tu.?


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#3 2009-12-14 02:15:43

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Archiwum Epuls do 13.06.09 17:40

Karta pamięci ?


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#4 2009-12-14 18:17:52

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Archiwum Epuls do 13.06.09 17:40

Taa , wspomniena powracają, Xenil jeszcze taki młody ^^


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Manga
  •  » Archiwum Epuls do 13.06.09 17:40

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodteam.pun.pl www.ftstory.pun.pl www.aklasalublin.pun.pl www.wspolnotajp2.pun.pl www.kwadraty2009.pun.pl